Leksaker 1930-50-tal

Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal
Leksaker 1930-50-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, 5 st, 1930-50-tal, bestående av Schuco hund Tippy samt personbil 3000, urverksdriven fjäril, Pennytoy Tåg 3 dlr, brandbil

Diverse skador, delar saknas

425175

2016-11-30