Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LEKSAKER, 5 st, 1930-50-tal, bestående av Schuco hund Tippy samt personbil 3000, urverksdriven fjäril, Pennytoy Tåg 3 dlr, brandbil
Diverse skador, delar saknas
425175
2016-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här