Lackaskar Kina

Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina
Lackaskar Kina

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASKAR, 5 st., lack- samt rotarbete, Kina, 1900-tal, varierande dekor av blommor, fåglar samt drakar, höjd ca 5-9 cm, diameter ca 10-14 cm

Slitage

425181

2016-11-30