Oljemålning med åmotiv
2016-11-30
425194
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Åmotiv, olja på duk, 53x43 cm