Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Tranor, signerad och daterad J. Ravn -50, olja på duk, 50x60 cm

425205

2016-11-30