HAMMARBY IF Sportmemorabilia
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HAMMARBY IF- En klubbhistoria 1897-1997,
Persson Gunnar, dek. konstskinnband övre guldsnitt Strömberg 1996 illustrerad (vissa i färg), Bibliofilupplaga om 109/349 ex, med original färglitografi: BAJEN-NOSTALGI, signerad och numrerad Lasse Åberg 109/349, 20x27 cm 278 sidor
425240
2016-12-20