Vas Kina powder blue

Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue
Vas Kina powder blue

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, 18/1900-tal, porslin, bär Qianlongs märke, powder blue med dekor guldfärgade drakar, höjd ca 14 cm

Dekor med smärre slitage

425257

2016-11-30