Estrid Ericson, tillskriven, väggspegel

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESTRID ERICSON, tillskriven, väggpegel, Svenskt Tenn, förgylld och röd textilram, 124 x 60 cm

mindre skador

425280

2016-12-03