Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TERRIN, KANNA, ur "tomteservisen", dekor med tomtar, terrin märkt Göteborg, kannans höjd 12 cm
Kannans handtag med lagning, krackelyrer, smärre nagg
425282
2016-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här