Terrin kanna dekor med tomtar Julspecial
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
TERRIN, KANNA, ur "tomteservisen", dekor med tomtar, terrin märkt Göteborg, kannans höjd 12 cm
Kuntoraportti
Kannans handtag med lagning, krackelyrer, smärre nagg
425282
Päivämäärä:
2016-12-13