Terrin kanna dekor med tomtar Julspecial

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

TERRIN, KANNA, ur "tomteservisen", dekor med tomtar, terrin märkt Göteborg, kannans höjd 12 cm

Kuntoraportti

Kannans handtag med lagning, krackelyrer, smärre nagg

425282

Päivämäärä:

2016-12-13