Tavla orientalisk

Tavla orientalisk
Tavla orientalisk
Tavla orientalisk
Tavla orientalisk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLA, orientalisk, 1900-talets andra hälft, lackarbete, förgylld dekor, total mått ca 90x50 cm

Smärre slitage

425306

2016-12-01