Aftonväskor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

AFTONVÄSKOR, 4 st, 1900-talets första hälft, delvis plast och gulmetall med imiatationspärlor och strasstenar, varav 3 st med märkning Pat By Toro NYC, Rosenfeld, Tyrolean NY, längd ca 19-25 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

425311

2016-12-01