Hugo Zuhr mapp med 10 litografier
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUGO ZUHR (1895-1971), mapp med 10 färglitografier utgivna i samband med Sydkrafts 60-årsjubileum 1966, samtliga signerade Hugo Zuhr samt numrerade 10/225, bladstorlek ca 50 x 65/65 x 50 cm
PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening
425369
2016-11-30