John Hedberg oljemålning

John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957), Nattbuss, signerad John Hedberg -51, olja på duk, ca 50 x 61 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

425372

2016-11-30