Olle Larsson oljemålning

Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE LARSSON (född 1926), Paris hallar, signerad Olle Larsson, olja på duk, ca 61 x 73 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

425378

2016-11-30