Sara Lisa Ryd oljemålning

Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning
Sara Lisa Ryd oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SARA LISA RYD (1918-1968), fiskeläge, signerad S L Ryd, olja på pannå, ca 81 x 65 cm

PROVENIENS: Kooperativa Förbundets konstförening

425383

2016-11-30