Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, gulmetall, frostad glaskupa, undertill märkt EWÅ Värnamo, höjd ca 51, diameter 36 cm
Smärre bucklor
425398
2016-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här