Bordslampa EWÅ

Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ
Bordslampa EWÅ

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, gulmetall, frostad glaskupa, undertill märkt EWÅ Värnamo, höjd ca 51, diameter 36 cm

Smärre bucklor

425398

2016-12-01