Olof Benander oljemålning

Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning
Olof Benander oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLOF BENANDER (1900-tal), Mäster Mikaels gata, signerad O Benander -75, olja på duk, ca 65 x 81 cm

425403

2016-11-30