Stolar Österrike

Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike
Stolar Österrike

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAKOB JOSEF KOHN, stolar, 4 st, Österrike, omkring 1900, rygg och sits i med präglad dekor, etikettmärkta, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, ytskador

425404

2016-12-01