Urna i brons

Urna i brons
Urna i brons
Urna i brons
Urna i brons
Urna i brons
Urna i brons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, brons, 1900-talets mitt, förgylld, dekorerad med sfinxer och maskaroner, höjd 19 cm

Lock saknas

425416

2016-12-01