Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): serigrafi på textil, 1977, ur sviten Flags for Americas Cup, signerad och numrerad Baertling 184/250, ca 63x40 cm
4:e december
Ej examinerad ur ram
425421
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här