Bläckhorn

Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn
Bläckhorn

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

BLÄCKHORN, förgylld mässing, sockel i sten, 1900-talets andra hälft höjd 16 cm

425422

2016-12-01