Matbord engelsk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, på pelarfötter, fothylsor i mässing, höjd ca 71, 170x93, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm medföljer
Ytskador, fläckar
425430
2016-12-05