Matbord engelsk stil

Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil
Matbord engelsk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, på pelarfötter, fothylsor i mässing, höjd ca 71, 170x93, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm medföljer

Ytskador, fläckar

425430

2016-12-05