Edouard Manet etsning Charles Baudelaire

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDOUARD MANET (1832-1883): Charles Baudelaire, signerad i plåten, 1868, etsning, 9x7,5 cm

LITTERATUR: Guerin 38

425447

2016-12-05