Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROBERT JACOBSEN (1912-1993): Abstrakt komposition, signerad, numrerad och daterad 5/25 Rob Jacobsen -59, färglitografi, bildyta ca 36x46 cm
425454
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här