Robert Jacobsen färglitografi

Robert Jacobsen färglitografi
Robert Jacobsen färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT JACOBSEN (1912-1993): Abstrakt komposition, signerad, numrerad och daterad 5/25 Rob Jacobsen -59, färglitografi, bildyta ca 36x46 cm

425454

2016-12-05