Sängbord

Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord
Sängbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanerat i mahogny, låd- samt skåpsdel, svarvade framben, höjd ca 75, 42x39 cm

Slitage, skiva med smärre nagg

425481

2016-12-01