Staffansbåge

Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge
Staffansbåge

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STAFFANSBÅGE, ljusstake, för 7 ljus, 1960-tal, Malung, bemålat trä, längd ca 117, höjd 46 cm

Bruksslitage

425482

2016-12-01