Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STAFFANSBÅGE, ljusstake, för 7 ljus, 1960-tal, Malung, bemålat trä, längd ca 117, höjd 46 cm
Bruksslitage
425482
2016-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här