Ferrari broschyrer 1980-tal Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

FERRARI - broschyer, (9) 1980-tal. Testarossa, 348 och 328

Smärre slitage, veck

425518

2016-12-20