Oidentifierad konstnär, olja

Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja
Oidentifierad konstnär, olja

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Trädallé i höstskrud, olja på duk, otydligt signerad Sten*** och daterad -06, 94x67 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

425535

2016-12-02