Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Trädallé i höstskrud, olja på duk, otydligt signerad Sten*** och daterad -06, 94x67 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
425535
2016-12-02
Gör en kostnadsfri värdering här