Takkrona 1900-talets mitt

Takkrona 1900-talets mitt
Takkrona 1900-talets mitt
Takkrona 1900-talets mitt
Takkrona 1900-talets mitt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKKRONA, 1900-talets mitt, för 12 ljuspunkter, stomme i mässing, cylinderformade glaskupor, höjd ca 63, diameter ca 46 cm

Kupor med enstaka nagg

425553

2016-12-02