Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1910-tal, bemålade furuspjälor och räfflor, textilklädda sitsar, höjd ca 93, sitthöjd 42 cm
Slitage, senare klädsel
425555
2016-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här