Karmstolar ett par jugend

Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend
Karmstolar ett par jugend

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1910-tal, bemålade furuspjälor och räfflor, textilklädda sitsar, höjd ca 93, sitthöjd 42 cm

Slitage, senare klädsel

425555

2016-12-01