Malcolm Morley färgoffset

Malcolm Morley färgoffset
Malcolm Morley färgoffset

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MALCOLM MORLEY (USA, född 1931): Untitled, signerad och numrerad Malcolm Morley 19/75, blindstämpel Chiron Press, New York, färgoffsettryck, ca 54x45 cm

Oramad, mindre reva och hanteringsveck i marginalen

425558

2016-12-01