Malcolm Morley färgoffset
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
MALCOLM MORLEY (USA, född 1931): Untitled, signerad och numrerad Malcolm Morley 19/75, blindstämpel Chiron Press, New York, färgoffsettryck, ca 54x45 cm
Oramad, mindre reva och hanteringsveck i marginalen
425558
2016-12-01