Stig Claesson Globen litografier Sportmemorabilia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2 st), Globen - Stockholm, signerade Stig Claesson, 269 och 272/300, färglitografier, 48x63 cm vardera

Oramade, 1 med mindre hörnveck

425565

2016-12-20