Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): (2 st), Globen - Stockholm, signerade Stig Claesson, 269 och 272/300, färglitografier, 48x63 cm vardera
Oramade, 1 med mindre hörnveck
425565
2016-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här