Soffa rokokostil

Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil
Soffa rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, sekelskiftet 1900, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Grand Hotel Saltsjöbaden, bär numrering

Slitage, färgbortfall

425570

2016-12-01