Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, sekelskiftet 1900, rokokostil, bemålad, förgylld dekor, soffans längd 184 cm
PROVENIENS: Grand Hotel Saltsjöbaden, bär numrering
Slitage, färgbortfall
425570
2016-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här