Italiensk skola, 1700-tal, olja

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ITALIENSK SKOLA (1700-tal), fragment, Sankt Petrus, olja på duk fäst på pannå, 28x23 cm

Dukskador, hål

425589

2016-12-02