Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TESPADE, silver, Moskva 1800-talets slut, stämplad AL kyrilliska bokstäver, förgylld, polykrom emaljdekor, längd 13,5 cm, vikt ca 38 g
Obetydliga emaljskadaor
425606
2016-12-05
Gör en kostnadsfri värdering här