Tespade silver emalj Moskva

Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva
Tespade silver emalj Moskva

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TESPADE, silver, Moskva 1800-talets slut, stämplad AL kyrilliska bokstäver, förgylld, polykrom emaljdekor, längd 13,5 cm, vikt ca 38 g

Obetydliga emaljskadaor

425606

2016-12-05