Månbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅNBORD, 1 par, 1800-talets andra hälft, fanérade i björk, svarvade ben, höjd ca 76, diameter 118 cm

Smärre ytskador o sprickor

425679

2016-12-05