Fåtölj nyrokoko

Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko
Fåtölj nyrokoko

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, omkring 1900, nyrokoko, förgylld, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar

425687

2016-12-05