Bokhylla renässansstil

Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil
Bokhylla renässansstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft, renässansstil, vitmålad, höjd ca 288, 100x45 cm

Ytskador, ngt lös krön

425692

2016-12-05