Stolar 1900-talets slut

Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut
Stolar 1900-talets slut

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets slut, bemålad metall, ihopfällbara, sitthöjd ca 47, höjd 93 cm
TRÄDGÅRDSBORD, med parasoll, 1900-talets slut, bemålad metall, bordets mått ca höjd 76, diameter 70, parasollet höj- och sänkbart

Stolarna: Delvis korroderade. Trädgårdsbordet: Delvis korroderat, skiva med bucklor

425693

2016-12-05