Matbord och stolar teak

Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, STOLAR, 3 st, bordet brännmärkt Skaraborgs Möbelindustri Tibro, fanerade i teak, bordets mått, höjd 72, 140x100 cm, 2 iläggsskivor 55 cm vardera, stolarnas sitthöjd 44 cm

Smärre repor, skiva ställvist solblekt

425699

2016-12-01