Nötfat Gustavsberg Julspecial

Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial
Nötfat Gustavsberg Julspecial

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, nötfat, flintgods, 1900-talets början, jugend, dekor av ekorre, längd ca 27 cm

Smärre slitage och glasyrkrackeleringar

425712

2016-12-13