Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIE-LOUISE EKMAN, brevpress, glas Murano, signerad och daterad 2006, Nr 299/400, diameter 8 cm
425732
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här