Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNO VALLMAN (1913-2004): Interiör, signerad Vallman, olja på duk, ca 45x54 cm
425750
2016-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här