Vilhelm Bjerke-Petersen oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VILHELM BJERKE-PETERSEN (Danmark, 1909-1957): Surrealistisk komposition, signerad och daterad v.b-p -45, olja på pannå, 50x61 cm

425765

2016-12-01