Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LEKSAKSBORG, byggklossar i bemålat trä,, omkring 1900-talets mitt, i orginallåda i grönmålat trä, lådans mått ca 42x42 cm
Slitage och mindre skador
425789
2016-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här