Leksaksborg

Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg
Leksaksborg

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

LEKSAKSBORG, byggklossar i bemålat trä,, omkring 1900-talets mitt, i orginallåda i grönmålat trä, lådans mått ca 42x42 cm

Slitage och mindre skador

425789

2016-12-01