Spegel med konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, pyramidmahogny, delat originalglas, bordet med dekor i form av lejontassar, spegeln 184x78 cm, bordet 71, 78x42 cm, totalhöjd 255 cm

Listdelar saknas, fanerbortfall

425790

2016-12-01