Spegel med konsolbord Karl Johan
2016-12-01
425790
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL MED KONSOLBORD, 1800-talets första hälft, Karl Johan, pyramidmahogny, delat originalglas, bordet med dekor i form av lejontassar, spegeln 184x78 cm, bordet 71, 78x42 cm, totalhöjd 255 cm
Listdelar saknas, fanerbortfall